o fabryce

 

Fabryka Pizzy powstała w 2000 roku. Prowadzimy restauracje oferujące dania kuchni włoskiej, czyli poza pizzą, makarony, gnocchi, sałatki, desery. Pierwszy lokal powstał przy obecnym Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, kolejne na krakowskim Kazimierzu i w samym centrum tuż przy Rynku Głównym.

Chęć dalszego rozwoju, zdobyte doświadczenie i mocna pozycja na rynku skłoniła nas do podzielnia się naszą marką, dlatego na zasadach franczyzy zostały otworzone lokale w Piasecznie, Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Piastowie i Zgierzu

Od początku swego istnienia założyciele i pracownicy firmy stawiają sobie za cel stworzenie miejsca, do którego klienci chętnie będą wracać. Stylowe, lecz niezobowiązujące wnętrza i profesjonalna obsługa to standardy które cechują nasze lokale. Jednak najważniejsze dla nas to pyszne jedzenie stworzone z najwyższej jakości produktów.

Na nasze menu składają się oparte na włoskiej kuchni, ciągle doskonalone receptury. W ofercie oprócz firmowej pizzy, znajduje się szeroka gama makaronów, przystawek czy deserów. Nasze risotto, gnocchi oraz Bombery są rozpoznawalne już nie tylko w Krakowie.

Raz w roku aktualizujemy kartę, aby zaskakiwać nowościami. Oprócz tego dopieszczamy naszych klientów ofertą spoza karty, co dwa miesiące przygotowujemy nowe pozycje z różnych grup produktów np. których dodatkami są warzywa, owoce lub grzyby występujące sezonowo.

Gorąco polecamy nasze razowe produkty czyli pizze i makarony. Dodatkowo w trosce o zdrowie naszych klientów oraz wpisując się
w trend "fit" wprowadziliśmy do naszej karty pizzę light - na cieście razowym, podawaną z miseczką sałaty lodowej, pomidorem i ogórkiem.